Pirmosios Šventosios Komunijos kvietimai (1 dalis)

Pirmosios Šventosios Komunijos kvietimai yra vienas iš svarbiausių elementų, kuriais turite pasirūpinti ruošdamiesi šventei.

3/25/2023

1 kvietimo tekstas

Maloniai kviečiame

Gerbiamus ........................................

į mūsų dukters/sūnaus šventę

Pirmosios Šventosios Komunijos, kuri vyks

......................... (data )............................. bažnyčioje,

esančioje adresu ............... .

Po ceremonijos kviečiame į šventę

į ...............................................

Prašome patvirtinti savo atvykimą iki ……………..

telefono numeriu ………………..

Tėveliai

2 kvietimo tekstas

.............................................. kartu su tėvais norėtų pakviesti .................................................. į Šventosios Komunijos sakramento priėmimo ceremoniją, kuri vyks ........................................ bažnyčioje, adresu …………………………………….

Po bažnytinės ceremonijos mielai kviečiame Jus į ........................................... restoraną, adresu ………………………………………


3 kvietimo tekstas

Su džiaugsmu pranešame, kad .................................... bažnyčioje, adresu .......................................... vyks mūsų dukters/sūnaus Pirmosios Šventosios Komunijos priėmimo ceremonija, ………………………………(vaiko vardas ir pavardė). Šia proga norėtume pakviesti Jus .......................................... į tokį svarbų mūsų gyvenimo įvykį.

Tikimės, kad pasinaudosite mūsų pasiūlymais ir sukursite unikalius kvietimus savo vaikui.

Nepamirškite, kad visus aspektus pravartu aptarti su svarbiausiu šventės dalyviu, nes tai jo šventė.

Mums būtų labai malonu, jei pasidalintumėte šiuo tekstu savo Facebook paskyroje.

Pirmosios Šventosios Komunijos kvietimai yra vienas iš svarbiausių elementų, kuriais turite pasirūpinti ruošdamiesi šventei.

Kad kvietimai būtų patrauklūs, turite apgalvoti kelis svarbius aspektus. Komunijos kvietimo tekstas, grafinis dizainas, vokai - viską suplanuokite iš anksto.

Ne visiems paprasta yra sukurti gražų ir tinkantį šiai progai kvietimo tekstą. Pateiksime jums keletą §pasiūlymų, kurie puikiai tiks jūsų šventei: